АКТУАЛЬНО

В Угорщині створено центр душпастирства українських студентів

П'ятниця, 06 жовтня 2017, 16:53
З благословення владики Йосифа (Міляна), голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, від жовтня в Будапешті діє центр духовної опіки для українських студентів.

Завданням центру є забезпечити духовною опікою студентів, які приїжджають на навчання до Угорщини. У рамках діяльності центру передбачені щотижневі зустрічі, Божественні Літургії та Новорічна проща Довіри (Швейцарія).

Серед популярних університетів для українських студентів є Центральний європейський університет, де навчання проходить англійською мовою, та інші університети Будапешта, а також державні університети Ніредгази, Дебрецена та Сігеда.

Отець Дам'ян Габорій, священик УГКЦ для українців в Угорщині, зазначив: «Для нас важливо, щоб студенти, які приїхали на навчання до Угорщини, мали постійну духовну опіку. Як показує досвід, дуже часто молоді люди, покидаючи родинне гніздечко, приїжджаючи на навчання в чужі країни, на жаль, забувають про свої християнські обов’язки. На це є різні причини. Ми б хотіли тут, в Угорщині, допомогти нашим студентам, підтримати їх духовно. Тому будемо шукати студентів по угорських навчальних закладах, налагоджувати з ними контакт, організовувати з ними спільні зустрічі».

Запрошуємо українських студентів до співпраці.

Адреса центру душпастирства в Будапешті:

Аkadémia u 1. V ker.
mail: ugcchungary@gmail.com
Контактна особа: о. Дам'ян (06705547742)

Божественні Літургії для українських студентів проходять кожної неділі в церкві Святого Михаїла на вул. Ваці, 47 (центр міста). Початок о 10:00.

На фото ікона «Надія молоді»

 

Прес-служба УГКЦ в Угорщині
За посиланням на : https://www.facebook.com/church.ugcc.in.hungary/

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next