АКТУАЛЬНО

В Угорщині відбувся духовний фестиваль «Покрова»

Четвер, 17 жовтня 2019, 10:41
13 жовтня при українській греко-католицькій парафії Покрови Богородиці відбувся ІІ міжнаціональний фестиваль духовної пісні «Покрова».

Цього дня українська громада в Будапешті відзначала парафіяльний празник. Святковий день розпочався з Божественної Літургії в храмі Святого Михаїла, який розташований на туристичній вулиці Ваці. Літургію очолив отець Олександер Сарай із Виноградівщини, який прибув на свято зі своїми хористами. У проповіді отець Олександр підкреслив значення свята Покрови Богородиці та нагадав, що Богородиця надалі опікується Україною та воїнам на Сході України

На завершення молитви о. Дам’ян Габорій подякував усім присутнім у храмі та нагадав, що цього дня вшановуємо також пам'ять козацтва, воїнів УПА, сучасних захисників Вітчизни.

Після Літургії в храмі відбувся фестиваль духовної пісні, в якому взяли участь угорські та українські хори. Особливою окрасою фестивалю були діти з церковної Рідної школи та діти з парафії . Як зазначила ведуча фестивалю п. Ліліана Грекса, голова українського товариства «Нова Хвиля»,  що через спів духовної пісні прославляємо Пречисту Богородицю.

Організатором фестивалю був Український центр кардинала Гузара в Угорщині за підтримки товариства «Нова Хвиля» і Товариства української культури в Угорщині.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: ким є Син Божий, в якого віруємо?16 січня

У 35-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над другим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next