АКТУАЛЬНО

В УКУ молитимуться панахиду за упокій професора Івана Вакарчука

Понеділок, 06 квітня 2020, 12:20
Сьогодні, 6 квітня 2020 року, о 15:00 в університетському храмі Софії - Премудрості Божої (за адресою вул. Козельницька, 4) відбудеться Панахида за упокій професора та доброго друга УКУ Івана Вакарчука.

Моління очолить о. Богдан Прах, ректор Українського католицького університету. За допомогою скайп-звязку у молитві єднатиметься владика Борис Гудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський та президент УКУ. Усіх охочих запрошують єднатися у молитві за допомогою онлайн-трансляції.

Як раніше повідомляли в УКУ, ще від часів відновлення Львівської богословської академії Іван Вакарчук, як ректор унiверситету та голова Ради ректорів Львівщини, послідовно надавав інституційну й особисту моральну підтримку заходам з відродження богословської освіти в Україні та державного визнання богословʼя як академічної дисципліни. А в 2002 р. він радо погодився увійти до складу першої каденції Сенату новоствореного Українського католицького університету та всіляко сприяв в акредитації нових навчальних програм нашого університету. У 2007 р., під час вручення президентом України Віктором Ющенком Іванові Вакарчуку нагороди Героя України, ректор УКУ о. Борис Ґудзяк, оцінюючи безкомпромісну публічну поставу тодішнього ректора ЛНУ під час Помаранчевої революції, наголосив: “Ви дуже багато зробили для того, щоб це місто, яке має 120 тисяч студентів, понад 20 вищих навчальних закладів, і вся наша академічна спільнота ніколи не стали на коліна”.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Зростаючи у спілкуванні з Богом: молитва покаяння | Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе30 травня

Наступним після подяки кроком у молитві є молитва покаяння. Розмовляючи з Богом, ми починаємо краще усвідомити, перед Ким ми стоїмо, до...

МЕДІА
Prev Next