АКТУАЛЬНО

«Ваші терпіння неможливо пояснити, але Господь усе знає», - Папа Франциск до онкохворих дітей

Четвер, 05 грудня 2013, 15:04
«Дякую вам за візит і за ваші молитви в наміренні Церкви. Ви робити дуже багато добра для Церкви своїми терпіннями, стражданнями, які неможливо пояснити. Але Господь усе знає, також і ваші молитви. Дуже вам дякую! З великою радістю вітаю кожного вас зокрема!» – цими словами Папа Франциск привітав маленьких пацієнтів вроцлавської Дитячої клініки онкології та гематології, які хворіють найважчими формами лейкемії та злоякісних пухлин.

Зустріч відбулася 30 листопада 2013 року, і в ній взяли участь коло тридцяти малих пацієнтів, а також лікарі та обслуговуючий персонал. Уже вчетверте онкохворі діти з Польщі мали можливість побувати у Ватикані. Попередніми разами їх приймали Папа Іван Павло ІІ та Венедикт ХVІ.

Один із організаторів поїздки, адвокат Кшиштоф Браморський розказав Святішому Отцеві, що кожної суботи в клініці відправляється Свята Меса для хворих дітей, під час якої вони в особливий спосіб моляться за Папу. 

Аліція Хибіцька, керівник Дитячої клініки, яка супроводжувала дітей також і під час попередніх зустрічей з Римськими Архиєреями, розповіла для Радіо Ватикану, що це була надзвичайно зворушлива і, водночас, проста зустріч. Папа обійняв і пригорнув кожну хвору дитину, а діти подарували йому портрет-колаж святого Франциска з Ассізі.

«Папа Франциск, – сказала вона, – це надзвичайно тепла людина, яка випромінює любов. І діти це відразу відчули. Вони були насправді окрилені, підтримані не тільки духовно, а й тілесно. Це неможливо науково пояснити, але після таких зустрічей діти відчувають не тільки підтримку, але й краще піддаються лікуванню».

А 21 грудня, як повідомив архиєпископ П’єро Паролін,Державний секретар Апостольської Столиці, Папа Франциск матиме ще одну зустріч із хворими дітьми. Він відвідає педіатричну лікарню «Дитятко Ісус» в Римі, яка була заснована в 1869 році, а від 1924 року належить Апостольській Столиці.
 

Радіо Ватикану 

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next