АКТУАЛЬНО

Вчителі християнської етики Львівщини здійснили паломництво до Кохавино

Середа, 25 квітня 2018, 10:03
23 квітня 2018 року вчителі християнської етики Львівської митрополії взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив владика Володимир (Ґруца), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, у храмі монастиря отців редемптористів в селі Кохавино.

Опісля відбувався семінар на тему «Витоки української духовності». На цій зустрічі учителі мали змогу поспілкуватися із архиєреєм про стан викладання християнської етики в школах, спільно помолитися біля чудотворної ікони Богородиці у храмі Ангелів. Також учасники відвідали старовинну чудотворну ікону Богородиці в Жидачеві. Завершилася проща поблизу с. Новосілка (та с. Раковець) біля цілющого джерела.

Проща була присвячена 1030-літтю Хрещення Київської Русі. До організації заходу долучилися представники львівського навчально-методичного центру освіти, зокрема методист  Галина Мрачковська, та Комісії у справах освіти і виховання Львівської архиєпархії під головуванням с. Георгії Припутницької.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next