АКТУАЛЬНО

Вчителі Львівщини отримали сертифікати формаційного проекту «Покликані до любові та витривалості»

П'ятниця, 01 червня 2018, 11:07
30 травня 2018 року для освітян Львова відбувся ІV модуль формаційного проекту «Покликані до любові та витривалості».

Учасники проекту побували у монастирі святого Герарда в Кохавино (смт. Гніздичів Жидачівського району). Тут сестра Георгія Припутницька розповіла про цілісну формацію педагога через духовне зростання впродовж життя та ознайомила із запобіжною системою Дона Боско як сучасним шляхом до доброго виховання. Також освітяни почули навчання від отця Йоана Лубіва і розповідь про Гніздичівський монастир та відпустову місцевість від брата Антонія.

На завершення семінару Олександра Гурин презентувала учасникам проекту інформаційно-методичний посібник та провела квест визначними місцями Гніздичева.

Формаційний проект «Покликані до любові і витривалості» запропонував для вчителів Львівщини освітньо-методичний центр імені о. Ю. Дзеровича Львівської архиєпархії в співпраці з різними освітніми інституціями у 2017-2018 навчальному році. Програму курсу розробила Комісія в справах освіти і виховання УГКЦ, яку розглянув і схвалив Інститут модернізації змісту освіти при МОН України. 1 грудня 2017 року в центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького відбувся перший модуль програми, а 30 травня 2018 року – завершальний четвертий модуль та вручення сертифікатів під благословенням Пресвятої Богородиці в Кохавино.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Спосіб молитви: як це – молитися безперестанку?27 червня

У сьомому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав серію роздумів про спосіб молитви....

МЕДІА
Prev Next