АКТУАЛЬНО

«Вдихнути душу у заклади освіти», – закликав педагогів католицьких закладів освіти о. Петро Майба

Понеділок, 09 вересня 2019, 12:37
Дводенний семінар для вчителів католицьких закладів освіти Тернопільсько-Зборівської архиєпархії відбувся 7-8 вересня у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Організатором семінару є Комісія у справах освіти і виховання УГКЦ спільно з відділом Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Участь у формаційній зустрічі взяло близько шістдесяти педагогів, які працюють за моделлю католицької освіти.

Спікерами та координаторами зустрічі були голова громадської спілки «Католицька освіта» о. Петро Майба, СДБ, і практичний психолог, співавторка багатьох семінарів і формаційних програм для педагогів п. Ірина Максименко.  Свою роботу освітяни зосередили на ідеї запровадження християнських цінностей в процесі навчання та виховання, а також формування дружнього колективу у закладі освіти.

«Основою для виховання у католицькій освіті є наполегливість і постійність у старанні. Щоб набути досвід цінностей і виховати сильну особистість, важливо не бути пасивними, потрібно навчитися докладати потрібних зусиль для цього в повсякденному житті. Старання і наполегливість повинні бути спрямовані не тільки на те, щоби добре все робити та мати добрий результат. Ми покликані передусім любити те, що ми робимо», – наголосив о. Петро під час свого виступу.

Протягом двох днів вчителі мали можливість розробити практичні  шляхи, які б допомогли навчити вихованців католицьких закладів жити за християнськими цінностями і застосовувати їх у взаєминах з іншими.

Перебуваючи у Зарваниці, педагоги також брали участь у Святій Літургії, приступали до святих Тайн Покаяння і Євхаристії, мали час для особистої молитви та спілкування з колегами. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next