АКТУАЛЬНО

Великопісна екоініціатива УГКЦ'2020 фокусується на культурі відповідального лісокористування

Четвер, 05 березня 2020, 10:19
З початком Великого посту вже традиційно стартувала Великопісна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння», яку вже десятий рік поспіль проводить Бюро УГКЦ з питань екології, щоб допомогти глибше й повніше пережити процес покаяння і навернення до Бога завдяки поглибленню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ та шляхів її здійснення у повсякденному житті кожної людини.

Головними завданнями ініціативи є привернути увагу віруючих людей та громадськості до екологічних проблем; сприяти поширенню екологічного вчення Церкви; ініціювати освітньо-виховні та молитовні заходи, а також практичні акції екологічного спрямування; заохочувати до діл милосердя стосовно ближніх та Божого створіння – природи.

Цього року Великопісна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння» фокусується на культурі відповідального лісокористування.

У рамках Великопісної екоініціативи отримають своє логічне продовження також багато різноманітних освітньо-виховних, молитовних та практичних екологічних заходів та акцій, які з року в рік проводить Українська Греко-Католицька Церква у час Святої Чотиридесятниці, як наприклад «Година Землі», «Посади дерево миру», «Парафіяльні сади», «Здай макулатуру – посади дерево», «Ні підпалам», «Вшануймо померлих без шкоди для живих» та ін.

Детальніше з ініціативою та можливостями участі у ній можна ознайомитись за посиланням Великопісна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння'2020».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

«Екуменічна діяльність Блаженнішого Любомира Гузара», - о. Ігор Шабан в проєкті «Сім штрихів до портрету»27 жовтня

«Екуменічна діяльність Блаженнішого Любомира Гузара», - о. Ігор Шабан в проєкті «Сім штрихів до портрету». Автор: протоієрей Ігор Шабан,...

МЕДІА
Prev Next