АКТУАЛЬНО

Вихованців БФ «Карітас» вразив Львів

Середа, 11 лютого 2015, 14:02
Нещодавно хлопці і дівчата з Коломийщини відвідали місто Лева. Усі вони – учасники проекту «Соціальна та психологічна допомога дітям і молоді з проблемами та труднощами у навчанні і соціалізації». Його реалізовують у БФ «Карітас» із вересня 2013 року. Провідомляє прес-служба БФ «Карітас».

Уже з перших хвилин це величне місто зачарувало дітей. Більшість із них уперше опинилися так далеко від дому. «Хлопці і дівчата, яких ми везли на екскурсію до Львова, дуже потребують подібних поїздок. Їхні батьки просто не мають можливості організувати таке дозвілля. Що цікаво, більшість дітей не тільки вперше були у Львові, а й уперше їхали поїздом. Усі ті позитивні емоції і враження навіть важко описати словами», - ділиться соціальний працівник Христина Кучерук.

Під опікою БФ перебуває майже 300 дітей з малозабезпечених, багатодітних і кризових сімей. Можливість побачити Львів у час новорічно-різдвяних свят випала лише п’ятнадцятьом, віком від 10 до 16 років. Серед цих щасливців і Дмитро: «Я дуже довго мріяв побачити Львів на власні очі. І коли це сталося – щастю не було кінця. Усе як я собі і уявляв – старі вулички, величні будинки, на кожному кроці пам’ятники, а в центральній частині люди в казкових костюмах».

Екскурсія містом Лева тривала один день. Його діти разом із соціальними працівниками провели у центральній частині міста. Спочатку всі разом помолилися у соборі Святого Юрія, потім – пішли оглядати пам’ятні місця. Чи не найбільше вражень було від шоколадної майстерні та кавової копальні, а ще діти були на катку просто неба. Додому хлопці і дівчата повернулися зі світлинами та сувенірами, які ще довго зігріватимуть їхні серця та нагадуватимуть про місто Лева.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next