АКТУАЛЬНО

Викладачі львівської Школи-гімназії Шептицьких здобували досвід у Словаччині

П'ятниця, 19 квітня 2019, 12:23
Викладачі Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія Шептицьких» 9-13 квітня з робочим візитом побували у Братиславі (Словаччина). Поїздка відбувалася у межах проекту, який підтримують отці салезіяни.

Іванна Олійник, Марта Мартиненко, Ірина Костів і Галина Котис мали нагоду вивчити досвід роботи західноєвропейських навчальних закладів, а саме Церковної школи «Нарнія» (Братислава, Словаччина) та гімназії отців салезіан імені святого Івана Боско (Унтервальтерсдорф, Австрія). Це також була добра нагода для налагодження подальшої співпраці між навчальними закладами.

Уже в перший день українська делегація познайомилася з настоятелем Провінційного дому отців салезіан, сестрами салезіанками та дізналися про діяльність «Нарнії».

Наступні дні були не менш насичені й цікаві: поїздка до гімназії отців салезіан імені святого Івана Боско, де викладачів тепло зустрів о. Simplice, екскурсія в одному із кращих куточків Європи — Відні.

Галина Котис побувала в гімназії у місті Баден. Основною метою цих відвідин було уточнення деталей подальшої співпраці між навчальними закладами.

Також львівські викладачі випробували себе в ролі візитерів навчально-виховного процесу «Нарнії». Тамтешні педагоги ознайомили українських гостей із цікавинками в організації роботи з учнями. Зокрема, ідеться про «Openning» – ранкова настановча зустріч дітей кожного класу з класним керівником та асистентом. Ще однією специфікою школи є відзнака дітей за добрі справи («Чин місяця»). Важливим досвідом стали відвідини уроків фізики, математики, хімії та іспанської мови.

На завершення передостаннього дня перебування в Словаччині була екскурсія Братиславою.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net

ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next