АКТУАЛЬНО

Вийшла у світ книжка про Самбірсько-Дрогобицьку єпархію УГКЦ

Середа, 23 травня 2018, 14:16
З нагоди 25-літнього ювілею Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Дрогобицька духовна семінарія підготувала нове науково-популярне видання «Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ: історичні віхи та духовні скарби. 25-літньому ювілею присвячується (1993-2018)». Книга містить коротку історію єпархії, починаючи від її джерел у древній Перемишльській єпархії і аж до сьогодення.

У новому виданні читач знайде інформацію про духовні святині єпархії, про блаженних священномучеників: ієромонахів Северина Бараника, Якима Сеньківського та Віталія Байрака, а також Йосафата Коциловського та Григорія Лакоту; про чудотворні ікони та відпустові місця: Биличі, Грушів, Пацлав, Рудки, Самбір, Тишковичі, а також ювілейне послання владики Ярослава (Приріза) з нагоди 25-ліття Самбірсько-Дрогобицької єпархії. 

Книга «Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ: історичні віхи та духовні скарби. 25-літньому ювілею присвячується (1993-2018)» не перше видання Дрогобицької духовної семінарії. Вже вийшло кілька номерів «Наукових записок ДДС», «Вступ до екуменізму» та «Богомудрі учителі. Святі Кирило і Методій».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sde.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next