АКТУАЛЬНО

Вийшов друком черговий номер «Благовісника Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ»

Середа, 24 листопада 2021, 15:37
Нещодавно вийшов друком «Благовісник Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви» за 2020 рік. Цей випуск особливий тим, що у ньому містяться документи Церкви за період її карантинної діяльності, пов’язаної з пандемією коронавірусу.

У випуску «Благовісника» за 2020 рік вміщені документи Папи Римського Франциска, серед яких – його Послання з нагоди Всесвітнього дня бідних.

Найбільший розділ видання становлять документи Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ Блаженнішого Святослава – звернення і послання, проповіді, промови та інтерв’ю. Знаковим є інтерв’ю з Главою УГКЦ з нагоди його 50-річчя під назвою «У мене завжди були такі відчуття, що я живу в кредит» та інтерв’ю Блаженнішого Святослава для «Vatican News», проведене на початку пандемії коронавірусу під назвою «Християнська солідарність у час коронавірусу змінює форму, але не згасає».

Серед основних документів є Послання Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви до духовенства, монашества і мирян «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому!».

Загалом видання містить такі розділи: «Документи Папи Римського Франциска», «Документи Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви»,  «Документи Синоду Єпископів УГКЦ», «Документи Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ», «Документи католицьких єпископів України» та «Хроніка подій».

Видавцем «Благовісника» є Патріарша курія УГКЦ, головним редактором цього релігійного видання – Блаженніший Святослав, упорядником і літературним редактором – Ірина Голота, художньо-технічним редактором – Роман Гера.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 23-тю неділю після Зіслання Святого Духа29 листопада

Бути досконалим образом Божим, подібним до оригіналу, означає відтворювати, віддзеркалювати той оригінал Бога у своєму житті. Іншими...

МЕДІА
Prev Next