АКТУАЛЬНО

Вийшов друком довідник паломницьких місць УГКЦ

П'ятниця, 30 березня 2012, 15:38
Днями вийшов у світ довідник Патріаршого паломницького центру УГКЦ «Паломницькі місця УГКЦ», в якому зібрано й упорядковано інформацію про історію чудотворних ікон та мощів святих, а також сакральних споруд, у яких зберігаються ці святині.
Днями вийшов у світ довідник Патріаршого паломницького центру УГКЦ «Паломницькі місця УГКЦ», в якому зібрано й упорядковано інформацію про історію чудотворних ікон та мощів святих, а також сакральних споруд, у яких зберігаються ці святині. У виданні описано близько ста паломницьких святинь греко-католицьких єпархій та екзархатів України. Розповідь про кожен об’єкт доповнена схемою доїзду та адресою. Книжка щедро ілюстрована: на світлинах зображені як сакральні споруди (церкви, каплиці, монастирі тощо), так і реліквії, які в них знаходяться, у своєму первісному та сучасному вигляді. Крім того, у книжці вміщена мапа України, на якій позначені всі описані упорядниками греко-католицькі святині. Слід додати, що наприкінці видання є розділ, у якому пояснено значення прощ для християн і правильне почитання ікон. Блаженніший Святослав (Шевчук) у вступному слові до видання зазначає, що цей довідник має на меті слугувати «популяризації паломницьких святинь нашої Церкви, а відтак духовному збагаченню нашого народу».  

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next