АКТУАЛЬНО

Вийшов перший том «Історії релігій» о. д-ра Олега Шепетяка

П'ятниця, 16 серпня 2019, 10:24
Побачив світ перший (з трьох) том «Історія релігій», автором якого є доктор філософських наук, священник Київської архиєпархії УГКЦ Олег Шепетяк.

На сторінках цієї книги міститься ретельний і багатогранний виклад історії релігій світу, аналіз історичних обставин формування головних релігійних напрямів та розвиток віровчень. Читачі матимуть змогу ознайомитися з головними конфесіями релігій і їхнім впливом на соціальне й культурне життя народів світу.

Перший том присвячений релігіям давнього світу, які зародилися до виникнення християнства. Ця книга розрахована на широке коло читачів: науковців, студентів, релігійних діячів і всіх, хто цікавиться релігієзнавством та історією релігій і культури.

Книгу можна придбати на сайті видавництва «Місіонер», у крамницях видавництва та книгарнях. Незабаром очікується видання другого та третього томів.

missioner.com.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Слово Глави УГКЦ під час святкування 120-річчя присутності українських студентів-теологів та української громади в Інсбруку09 листопада

Слово Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава на богословському факультеті Інсбруцького...

МЕДІА
Prev Next