АКТУАЛЬНО

Владика Богдан Дзюрах молився з вірними парафії с. Щітки

Понеділок, 20 травня 2019, 12:50
19 травня 2019 року владика Богдан Дзюрах відвідав громаду с. Щітки, що на Вінниччині, в якій майже дванадцять років тому відслужив у новоствореній тоді парафії першу Архиєрейську Літургію.

Зустрічали архиєрея парох парафії протоієрей Микола Дуркалець з духовенством Вінницького протопресвітерства і численними парафіянами та гостями.

Перед початком Богослужіння був освячений кивот, який привіз у подарунок від жертводавців з Тернополя о. Михайло Хрипа, а відтак розпочалася урочиста Літургія в новому храмі.

Під час  Божественної Літургії єпископ звернувся до вірних із словами підтримки і вдячності. Пригадавши праведного Йосифа з Ариматеї і слова з молитви на освячення кивота - «щоб воно було достойним місцем, новим гробом і оселею для святих і животворящих таїнств пресвятого Тіла і чесної Крови» Твоєї.

Спів у новому храмі звучав від «MetaNoja», які з благословення ректора Київської духовної семінарії приїхали на наше свято.

По завершенні всі присутні мали можливість на фуршеті з нагоди урочистості насолодитись співом семінаристів КДС.

Повідомив о. Микола Дуркалець


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next