АКТУАЛЬНО

Владика Богдан (Дзюрах) узяв участь у відзначенні Дня німецької єдності

П'ятниця, 05 жовтня 2018, 09:42
У четвер, 4 жовтня 2018 року, секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан (Дзюрах) узяв участь в урочистому прийомі в Посольстві Німеччини в Україні з нагоди Дня німецької єдності.

Представник УГКЦ передав послу Німеччини в Україні п. Ернстові Райхелю привітання від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та побажання Божого благословення для німецького народу.

Пан Райхель у своєму виступі на початку урочистості наголосив на глибокій єдності, яка існує між подіями майже 30-літньої давнини в Німеччині, коли був повалений Берлінський мур, та новітніми змаганнями за свободу українського народу. За словами посла, подібно як біля Берлінського муру вмирали його співгромадяни за гідність і свободу власного народу, так само тут, у Києві, під час Революції гідності понад сто людей віддали своє життя за те, щоб Україна належала «до єдиного простору європейських цінностей». Далі промовець підкреслив незмінність підтримки німецьким урядом проєвропейського курсу України та запевнив, що Німеччина є другом України, про що свідчать численні контакти очільників обох держав, тісна співпраця у протидії російській агресії, розвиток економічної співпраці  між обома країнами.

У короткій розмові з послом Німеччини в ході урочистостей владика Богдан подякував йому за підтримку України, а також поділився своїми враженнями від спілкування з простими німцями в ході свого нещодавнього перебування у Берліні в рамках 22-го Міжнародного конгресу Благодійного фонду «Реновабіс». Цікавлячись у мешканців Берліна, які проживали як у східній, так і західній його частинах, їхньою оцінкою процесу відновлення єдності Німеччини, секретар Синоду почув щирі відгуки та схвальну оцінку подій, пов’язаних із падінням Берлінського муру, що, хоч і супроводжувалися численними труднощами та викликами, докорінно змінили обличчя Європейського континенту і відкрили шлях до свободи поневоленим комуністичною ідеологією народам Центральної та Східної Європи.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Чому молитву варто починати з подяки? | Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе23 травня

Від одного з наших слухачів я отримав цікаве запитання: з чого варто розпочинати наше спілкування з Богом? Часом у молитві ми просимо, часом...

МЕДІА
Prev Next