АКТУАЛЬНО

Владика Богдан (Дзюрах) зустрівся із Апостольськм нунцієм при Європейському Союзі

Неділя, 23 лютого 2014, 06:04
У Брюсселі відбулася зустріч владики Богдана (Дзюраха), Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ, з Апостольським нунцієм при Європейському Союзі Архиєпископом Аленом Павлом Лєбопіном (S.E. Mons. Alain Paul Lebeaupin) та генеральним директором департаменту «Відповідь на кризу» служби зовнішніх відносин Європейського парламенту Агостіно Міоццо (Agostino Miozzo).

Учасники зустрічі обмінялися думками з приводу актуальної суспільно-політичної ситуації в Україні та ролі Церков і релігійних організацій у них. Архиєпископ Лєбопін запевнив представника УГКЦ про молитовну близькість та солідарність Апостольської Столиці з українським народом. Під час зустрічі було рівно ж підкреслено важливу миротворчу роль Церков у подіях останніх місяців. Владика Богдан подякував за солідарність з українським народом, а особливо за зусилля представників Євросоюзу у вирішенні кризи в Україні. У зустрічі брав участь о. Андрій Максимович, секретар Апостольської нунціатури в Бельгії.

Напередодні, 20 лютого, у день національної жалоби, владика Богдан (Дзюрах) відслужив Панахиду за загиблими євромайданівцями в рамках маніфестації, яка відбулася перед Європарламентом, що її організували активісти в Брюсселі. Знаменно, що в цьому мітингу-реквіємі взяли участь також представники Росії, Литви, Білорусі, Польщі, Бельгії та інших країн Європи, виявляючи тим самим свою солідарність з українським народом.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»03 серпня

Затверджено на трирічний випробувальний термін із 3 серпня 2020 року Постановою №2 85-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького...

МЕДІА
Prev Next