АКТУАЛЬНО

Владика Богдан Манишин освятив оновлений Музей-садибу Степана Бандери

Середа, 16 жовтня 2019, 12:37
14 жовтня 2019 року з нагоди відзначення на Стрийщині Року Степана Бандери та Дня захисника України в селі Воля Задеревацька відбулося урочисте відкриття оновленого Музею-садиби Степана Бандери.

Дійство розпочалося з урочистої ходи до Музею-садиби за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, молоді та гостей, які прибули з різних куточків Стрийщини. Колону очолили учасники АТО (ООС), члени Стрийської Станиці братства ОУН-УПА та Стрийського міжрайонного братства воїнів національно-визвольної боротьби.

Молебень за Україну, Героїв усіх часів, які боролися за вільну і незалежну Українську Державу, панахиду за упокій померлих із родини Бандерів та чин освячення Музею-садиби очолив єпископ-помічник Стрийської єпархії Богдан Манишин у супроводі Муніципального чоловічого хору «Каменяр» Стрийського району. Звертаючись до присутніх, владика Богдан зазначив, що садиба, в якій проживала сім’я Бандерів, є домівкою не тільки цієї славної родини, а й всієї України, бо тут формувався патріотичний дух провідника української нації.

Зі словами подяки до присутніх звернулися директор Музею-садиби Оксана Бандера та невістка Степана Бандери пані Марія Бандера, яка приїхала на святкування з Канади. Вони подякували представникам влади за сприяння в оновленні Музею-садиби та збереження національної спадщини для майбутніх поколінь.

Керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та учасники дитячої патріотичної гри «Джура» урочисто поклали квіти та гірлянду Слави до пам’ятника Степану Бандері. Після цього в хвилині мовчання присутні віддали шану всім, хто загинув за волю і незалежність України.

Під час урочистої частини з вітанням до учасників заходу звернулися народний депутат України Андрій Кіт, голова Стрийської районної ради Роман Козак та перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук, які нагородили грамотами з нагоди Дня захисника України військовослужбовців АТО (ООС), членів Стрийської Станиці братства ОУН-УПА та Стрийського міжрайонного братства воїнів національно-визвольної боротьби.

Свято продовжилося святковим концертом за участю народного артиста України Івана Поповича.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://stryiugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next