АКТУАЛЬНО

Владика Борис бере участь у Конференції Католицьких Єпископів Франції

Середа, 07 листопада 2018, 11:47
Двічі на рік католицькі єпископи Франції збираються у відпустовому місті на півдні Франції, Люрді, щоб обговорити важливі питання життя Католицької Церкви у Франції. У цих заходах також бере участь владика Борис (Ґудзяк), Єпарх єпархії Святого Володимира Великого в Парижі.

Цьогорічна осіння сесія триває від 3 до 8 листопада. Серед основних тем є обговорення Папського Синоду про молодь, що завершився 28 жовтня. Окрім того, велику увагу єпископи присвячують темі педофілії. Щоб краще осмислити цю проблему та виклик, на конференцію запрошені жертви педофілії, які матимуть нагоду свідчити єпископам про це зранення у малих групах.

Єпископи завершуватимуть також редагування «Ratio Nationalis», документа, що регулює підготовку майбутніх священиків у семінарії. Робочий варіант цього документа готували під час літньої сесії форматорів французьких семінарій, на яку були запрошені форматори українських греко-католицьких семінарій.

 

ugcc.fr


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next