АКТУАЛЬНО

Владика Діонісій Ляхович до вірних в Італії: «Ми є з вами! І хочемо, аби ви теж були з нами»

Субота, 30 травня 2020, 10:41
Владика Діонісій Ляхович, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Італії, на початку Декади місійності в УГКЦ звернувся до вірних Італії з закликом «Ми з вами!».

«З Божого провидіння ми зустріли Декаду місійності. Але ми не можемо мати місії з людьми, бо ше триває карантин. Тому йдемо в таке своєрідне паломництво по храмах», – розповів у коментарі Департаменту інформації УГКЦ владика Діонісій.

Єпископ відзначив, що гасло «Ми з є вами!» матиме практичний вимір. «Ми щодня вирушатимемо в онлайн-подорож до певної спільноти, до Калабрії, до Сардинії. Кожного дня з іншого храму лунатиме духовна наука на кожен день».

Священники з храму громади записуватимуть відео з «Путівника Декади місійності» і це відео з’являтиметься на сайті екзархату http://www.chiesaucraina.it/index.php/uk/.

Сьогодні, у перший день Місійності, перше місійне завдання «Божа любов, що дарує радість» читав о. Ярослав Чайківський з Венеції.

Духовенство Італії хотіло б якомога більше охопити спільнот по всій Італії в такий спосіб.

Владика Діонісій Ляхович також наголосив, що хотів би, щоб ініціатива духовенства мала відгук серед вірних. «Ми б теж хотіли, щоб і ви дали знати через вашу фізичну присутність чи  соціальні мережі, що ви є з нами», – сказав єпископ.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next