АКТУАЛЬНО

Владика Діонісій (Ляхович) відвідав українські церковні громади в Іспанії

П'ятниця, 27 березня 2009, 12:56
Від 12 до 24 березня Владика Діонісій (Ляхович), Апостольский візитатор для вірних УГКЦ в Італії та Іспанії, відвідав громади вірних в Іспанії. У Мадриді Владика Діонісій зустрівся з священиками, котрі працюють з українськими емігрантами. Ця зустріч дала можливість обговорити певні проблеми, з якими вони зустрічаються в щоденному душпастирстві.
Від 12 до 24 березня Владика Діонісій (Ляхович), Апостольский візитатор для вірних УГКЦ в Італії та Іспанії, відвідав громади вірних в Іспанії. У Мадриді Владика Діонісій зустрівся з священиками, котрі працюють з українськими емігрантами. Ця зустріч дала можливість обговорити певні проблеми, з якими вони зустрічаються в щоденному душпастирстві. Апостольский візитатор також відвідав вірних у Валенсії та Барселоні. Перебуваючи в Барселоні, Владика Діонісій, на запрошення ректора о. Джузепе Туруля, зупинився в місцевій духовній семінарії. Тут він завітав до української громади, якою опікується о. Гектор Зімер та о. Іван Левицький, ЧНІ. Під час Архиєрейської Літургії у своєму пастирському зверненні до вірних Владика наголосив, що УГКЦ завжди пам’ятає та турбується про емігрантів. Після богослужіння вірні мали можливість звернутися до нього з різними запитаннями. У Барселоні Владика Діонісій також завітав до української школи, у якій навчається 50 дітей. 21 березня у Барселоні Апостольский візитатор взяв участь у Архирейській хіротонії монс. Севастіяна Тельтавуля, Єпископа-помічника Барселони. Наступного дня відбулася зустріч з генеральним консулом України в Барселоні п. Юрієм Клименком. 23 березня Владика Діонісій мав зустріч із кардиналом Барселони мон. Луїзом Мартіном Сістаком, під час якої обговорили питання подальшого душапастирства вірних УГКЦ в Каталонії (Іспанія).

Для Департаменту інформації повідомив Роман Шимон,
Семінарія св.Йосифа, Барселона

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next