АКТУАЛЬНО

Владика Діонісій очолив різдвяну Літургію в соборі Святої Софії в Римі

Вівторок, 09 січня 2018, 11:41
У день празника Різдва Христового, 7 січня 2018 року, у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців-греко-католиків в Італії.

У своїй проповіді під час Богослужіння архиєрей звернувся до присутніх у храмі численних вірян-мігрантів з України та закликав бути відкритими серцем до любові та радості в Бозі.

«Якщо ми відкриємо наше серце, Божа любов не матиме жодної перешкоди, ні наші гріхи, ні наші немочі, ні наша убогість не будуть перешкодою, аби Бог оселився в наших серцях. Так, як і не було для Бога перешкодою народитися дитям в убогому вертепі у Вифлеємі. Якщо Бог оселиться у нашому серці, він буде нашим Богом, а ми - його дітьми», — сказав архиєрей.

Співслужили з владикою о. Андрій Солецький, віце-ректор собору і керівник Секретаріату Глави УГКЦ в Римі, та о. Любомир Филипчак, докторант Папського інституту «Терезіанум».

Після завершення Божественної Літургії о. Марко Семеген, ректор собору та президент товариства «Свята Софія», привітав вірян зі святом Різдва Христового. Дякуючи владиці Діонісію за його візит до громади та спільну молитву в день Різдва Христового, він також привітав його з ювілеєм 45-річчя священичого служіння. З цієї нагоди від громади собору о. Марко подарував архиєрею ікону св. Діонісія Ареопагіта.

Після Божественної Літургії та мирування всі прихожани собору мали можливість переглянути різдвяне театральне дійство, яке підготували учні парафіяльної школи «Свята Софія», їхні вчителі та молодь української громади.

Напередодні, у навечір’я Різдва, українські мігранти у соборі молилися Вечірню та Чин Великого повечір’я з литією. Відтак близько двох сотень людей зібралися на Святу вечерю, де частували традиційними українськими стравами, та колядували.

 

Прес-служба товариства «Свята Софія»

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next