АКТУАЛЬНО

Владика Кеннет Новаківський: «Я зрозумів, що наша Церква є глобальною, коли очолював робочу групу стратегії «Жива парафія»

Вівторок, 04 лютого 2020, 13:37
«Сучасний єпископ є тим, хто за прикладом Христа закликає людей. Насамперед він повинен бути братом Ісуса», - про це сказав владика Кеннет у одному зі своїх інтерв’ю.

Новопризначений владика Лондонської єпархії Пресвятої Родини вважає, що незважаючи на обставини сучасний єпископ повинен любити свою Церкву: «У період підпілля наші єпископи і священники не були багатими, терпіли переслідування, бо любили Церкву і  вірили  у її Воскресіння. Це  необхідно пам’ятати як сучасному єпископу, так  і тому, що жив 100 років тому», - йдеться в інтерв’ю.

На його думку, кожен архиєрей  має свої дари і таланти: хтось знає добре богослов’я, хтось є добрим менеджером чи управлінцем, а хтось є добрим бухгалтером, – все це  є даром для нашої Церкви.

«Я зрозумів, що наша Церква є глобальною, коли очолював робочу групу стратегії «Жива парафія». Я усвідомив, що ми не є самотніми. Ми маємо Синод Єпископів УГКЦ, співбратів у єпископстві. В такий спосіб ми доповнюємо один одного. Ми знаємо, що Блаженніший Святослав завжди готовий нам надати допомогу і є добрим прикладом для нас як Глава і Батько нашої Церкви», - наголосив владика Кеннет.

Він вважає, що наша Церква вже знає своє майбутнє, яке є ціллю нашої віри та життя  – це Царство Небесне. Кожен з нас: єпископ, священик, монахиня, мирянин має можливість користати з  Божої ласки, щоб робити великі справи для Церкви і для українського народу.

«Я стараюсь бути добрим  сином своєї Української  Греко-Католицької Церкви. Я буду старатись користати з Божої ласки на посаді єпарха у Лондоні. Я дуже добре розумію, що просто Кеннет Новаківській не може очолювати єпархію. Тільки з Ласкою Божою владика Кеннет може багато зробити, якщо він прийме цю ласку», - поділився з нами Кеннет Новаківський.

Після чого окремо наголосив на  стратегії  Церкви, котра сьогодні у ХХІ ст. має ту саму ціль, що і перші християни: проповідувати Добру Новину.

«Коли я перестаю говорити про Добру Новину, а починаю більше уваги приділяти іншим речам, то забуваю, що Христос просив нас іти й проповідувати її по всьому світу, хрестити всі народи в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа», - зауважив єпископ.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next