АКТУАЛЬНО

Владика Михайло (Бубній) очолив Хресну дорогу вулицями м. Балти

Понеділок, 10 квітня 2017, 12:57
6 квітня 2017 року Божого відбулася Хресна дорога центральними вулицями м. Балти. Очолив Хресну дорогу Екзарх Одеського та адміністратор Кримського екзархатів владика Михайло (Бубній). У ній взяли участь духовенство Миколаївського деканату, представники освітніх та медичних закладів, військові, волонтери, діти й численні городяни.

Розпочалася Хресна хода від каплиці Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Любомирська) і завершилася освяченням хреста на місці, виділеному громадою міста під будову храму.

Для цієї молитовної ходи було виготовлено дерев’яний хрест, який несли учасники Хресної дороги. Кожна стація була особливою і змусила багатьох роздумувати над стражданнями і смертю Христа, а також спогадами з життя блаженного священномученика Василія Величковського. Під час кожної стації о. Андрій Сирко, парох парафії, запрошував почергово до несення хреста молодь, учасників АТО, дружин, матерів військових, волонтерів, вчителів, медиків, прихожан РКЦ та дітей. 14 стацій дали можливість пройти разом з Ісусом Христом його Хресний шлях, перейнятися нелегким архипастирським служінням блаженного Василія, його тривогами і відчути його душевний біль за долю нашого народу, знущання перенесені в концтаборах й непохитну віру у тріумф добра над злом.

Хресну дорогу молитовними розважаннями та духовними піснями провадили семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа. Учасники Хресної ходи молилися за мир в Україні, за всіх бійців на Сході, хто береже та захищає рідну Україну від московського окупанта.

«Сподіваємося, така молитовна хода, буде й надалі практикуватися у вашій спільноті, вашій парафії, оскільки відіграє неабияку роль, насамперед, у єднанні людей і Церков різних конфесій, а також подає розуміння Христових мук і співстраждання разом із Спасителем, який нас відкупив. Віримо і в те, що ця Хресна Дорога буде зцілювати наші душевні рани, які так пронизують нашу душу» - наголосив владика Михаїл.

На закінчення Хресної дороги, владика Михайло, освятив Хрест та місце під будівництво майбутнього храму Покрови Пресвятої Богородиці.

Хресна дорога залишила незабутній слід у житті кожного парафіянина, адже сюди прийшли ті, хто прагне пошуку дороги до Господа нашого Ісуса Христа, ті, хто має бажання співучасті і допомоги іншим у важкі хвилини життя, хто прагне стати сам на сам з собою, щоб зазирнути у свою душу і перепросити Бога за власні гріхи.

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next