АКТУАЛЬНО

Владика Микола Бичок відвідав з душпастирським візитом Тасманію

Понеділок, 24 січня 2022, 13:25
З 21 по 24 січня владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, здійснив душпастирський візит до Тасманії. Першого дня він провів офіційну зустріч з владикою Джуліаном Портіусом, архиєпископам Гобарту, впродовж якої висловив слова подяки за довголітню співпрацю на благо людей на острові Тасманія.

Другого дня візиту архиєрей відвідав місцеві святині Гобарту а також зустрівся з пані Катериною Білик, сенатором від Тасманії. Упродовж зустрічі говорили на тему ймовірного вторгнення російських військ в Україну. Владика Микола розповів більше про ситуацію, яка склалася після окупації Криму, а також про гібридну війну на Сході України, яка триває вже вісім рік поспіль. Пані сенатор запевнила, що зробить все можливе в політичному полі Австралії для миру в Україні.

Вечором у суботу владика Микола очолив Вечірню у місцевій каплиці греко-католицької громади. А в неділю 23 січня, архиєрей відслужив Архиєрейську Святу Літургію у співслужінні з о. Джастіном Макдональдом, відповідальним за нашу спільноту в Гобарті, та дияконом Михайлом Жиланом, канцлером єпархії. На урочистій відправі були декілька вірних, а також с. Марія Моравська зі Згромадження сестер служебниць, яка довший час відвідувала цю громаду з місійними подорожами із нашими священниками.

Проповідуючи до люду Божого, архиєрей зазначив, що «наш Спаситель повністю увійшов у наш спотворений гріхом світ  зневіри та болю, щоб виправити його. Він був хрещений у Йордані, щоб одягнути нагого Адама та повернути нам гідність тих, хто носить ризу світла Його улюблених синів і дочок. Саме тому у Святій Тайні Хрещення ми співаємо: "Ви, що в Христа хрестилися, у Христа зодягнулися". Для нас, як людей віруючих, це означає щоденно відрікатися від грішного світу, натомість цілковито віддатися в обійми нашому Небесному Батьку».

На завершення Божественної Літургії владика Микола висловив подяку о. Джастіну за духовну опіку над вірними, українській громаді Тасманії, а також вірним, які прибули на це торжество. Пізніше всі вірні зібралися на спільний  обід, під час якого була чудова нагода поспілкуватися з владикою Миколою.

Варто зазначити, що це був перший офіційний душпастирський візит владики Миколи поза межі штату Вікторії після його інтронізації, а також після кількамісячних локдаунів. І хоч на богослужіннях було лише по декілька людей, проте Христос навчає: "Де двоє чи троє зберуться в Моє ім'я, там Я є серед них".

Пресслужба Мельбурнської єпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next