АКТУАЛЬНО

Владика Петро Лоза відвідав новіціатський дім Божого провидіння Згромадження сестер служебниць НДМ у Жовкві

П'ятниця, 24 січня 2020, 16:54
23 січня 2020 року єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії Петро Лоза вперше відвідав новіціатський дім Божого провидіння сестер служебниць у Жовкві. Мета відвідин – ближче познайомитися із цією спільнотою та її служінням у Жовкві.

Під час Божественної Літургії владика Петро поділився роздумами над євангельським читанням, а саме про суперечку Христа з фарисеями про владу: «Христос прийшов до нас як Бог і ділиться своєю владою з людиною. Ісус дав своїм учням владу оздоровлювати, навертати людей, навіть прощати гріхи. Ми, як богопосвячені особи, маємо привілей бути близько до Господа, брати участь у ділі Його відкуплення. І від Нього ми отримали владу поширювати Царство Небесне на землі і свідчити про Господа. Через нас Бог хоче торкатися до людей і їм допомагати».

Настоятелька с. Тетяна Головчак і сестри розповіли владиці про їхнє служіння у Жовкві – катехизацію дітей і молоді, працю в захристії храму отців василіан, служіння хворим.

Владика Петро оглянув хід ремонтних робіт монастиря, а також заохотив сестер відвідувати з місіями села єпархії, щоб більше ознайомитися з життям людей, підтримувати їх у вірі, гуртувати дітей і молодь.

Владика побажав сестрам Божого благословення в їхній пасторальній праці, а також нових і ревних покликань. У поїздці владику Петра супроводжував синкел у справах монашества Сокальсько-Жовківської єпархії о. Ярослав Малиш,.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ssmi-ua.org


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next