АКТУАЛЬНО

Владика Степан Сус дітям: «Людина, яка проводить канікули або відпочинок з Богом, успішна в житті»

П'ятниця, 26 червня 2020, 16:47
Людина, яка проводить канікули або відпочинок з Богом, успішна в житті і її мрії здійснюються. З такими словами голова ПМВ владика Степан Сус звернувся до учасників літнього християнського табору «Тавор» в Естонії під час онлайн-зустрічі. Табір охоплює дітей українців, які мешкають в країнах Балтії. Цього року у заході беруть участь 25 хлопців і дівчат віком 6 - 16 років.

«Мені надзвичайно приємно всіх вас бачити. Цей табір – нагода підготуватися до літніх канікул, до відпочинку і водночас пам’ятати, що ми, як віруючі люди, маємо завжди, навіть на відпочинку, знаходити час на молитву. Маємо молитися за своїх батьків, родину, священників, друзів і старатися бути з Богом. Та людина, яка проводить канікули або відпочинок з Богом, успішна в житті і її мрії здійснюються. Бажаю всім нам, щоби наші мрії здійснювалися і щоби ми кожен день мали місце для Бога!» – звернувся владика Степан до учасників табору.

Діти розповіли єпископу, чого навчилися у таборі і виконали пісню «Ми є родина в Христі».

«Ця пісня про те, що всі ми в житті повинні мріяти про хорошу родину, про мир, спокій і любов у наших сім’ях. Дуже важливо бути чемною дитиною, слухняною, поважати своїх батьків, за них молитися. Церква також є наша родина, куди ми всі приходимо бути разом, разом молитися. Думаю, за час табору ви також стали маленькою родиною», – зазначив голова ПМВ.

Владика також подякував священникам за опіку над дітьми і посвячення свого часу такому служінню.

Нагадаємо, літній християнський табір «Тавор» для дітей українців, які мешкають в країнах Балтії відбувається за підтримки Пасторально-міграційного відділу і міжнародної благодійної католицької організації «Kirche in Not» в Кодасема (Естонія). Табір проходить на території реколекційного будинку Католицької церкви і триватиме до 27 червня. Тематика зустрічі – «Дари Святого Духа».

Духовний провід дітей здійснюють душпастирі для українців греко-католиків у країнах Балтії – о. Руслан Козелківський, ЧСВВ (Литва), о. Роман Сапужак (Латвія) і о. Роман Кіх (Естонія).

pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: ким є Син Божий, в якого віруємо?16 січня

У 35-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над другим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next