АКТУАЛЬНО

Владика Степан Сус дітям: «Людина, яка проводить канікули або відпочинок з Богом, успішна в житті»

П'ятниця, 26 червня 2020, 16:47
Людина, яка проводить канікули або відпочинок з Богом, успішна в житті і її мрії здійснюються. З такими словами голова ПМВ владика Степан Сус звернувся до учасників літнього християнського табору «Тавор» в Естонії під час онлайн-зустрічі. Табір охоплює дітей українців, які мешкають в країнах Балтії. Цього року у заході беруть участь 25 хлопців і дівчат віком 6 - 16 років.

«Мені надзвичайно приємно всіх вас бачити. Цей табір – нагода підготуватися до літніх канікул, до відпочинку і водночас пам’ятати, що ми, як віруючі люди, маємо завжди, навіть на відпочинку, знаходити час на молитву. Маємо молитися за своїх батьків, родину, священників, друзів і старатися бути з Богом. Та людина, яка проводить канікули або відпочинок з Богом, успішна в житті і її мрії здійснюються. Бажаю всім нам, щоби наші мрії здійснювалися і щоби ми кожен день мали місце для Бога!» – звернувся владика Степан до учасників табору.

Діти розповіли єпископу, чого навчилися у таборі і виконали пісню «Ми є родина в Христі».

«Ця пісня про те, що всі ми в житті повинні мріяти про хорошу родину, про мир, спокій і любов у наших сім’ях. Дуже важливо бути чемною дитиною, слухняною, поважати своїх батьків, за них молитися. Церква також є наша родина, куди ми всі приходимо бути разом, разом молитися. Думаю, за час табору ви також стали маленькою родиною», – зазначив голова ПМВ.

Владика також подякував священникам за опіку над дітьми і посвячення свого часу такому служінню.

Нагадаємо, літній християнський табір «Тавор» для дітей українців, які мешкають в країнах Балтії відбувається за підтримки Пасторально-міграційного відділу і міжнародної благодійної католицької організації «Kirche in Not» в Кодасема (Естонія). Табір проходить на території реколекційного будинку Католицької церкви і триватиме до 27 червня. Тематика зустрічі – «Дари Святого Духа».

Духовний провід дітей здійснюють душпастирі для українців греко-католиків у країнах Балтії – о. Руслан Козелківський, ЧСВВ (Литва), о. Роман Сапужак (Латвія) і о. Роман Кіх (Естонія).

pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next