АКТУАЛЬНО

Владика Степан Сус очолив богослужіння на храмовому святі гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла

Понеділок, 13 липня 2020, 11:58
12 липня у львівському гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла з нагоди храмового свята була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ Степан Сус.

На Літургії також були голови капеланських структур Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель гарнізонного храму та голова місії "Центр військового капеланства" о. Тарас Михальчук, а також синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин, голова Центру студентського капеланства о. Юрій Остап’юк, голова Центру опіки сиріт о. Роман Прокопець, голова Департаменту в’язничного капеланства о. Тарас Мирка, військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ, військовий капелан Збройних сил Канади Тайлер Павел, військовослужбовці Львівського гарнізону, представники обласної та міської влади. У своїй проповіді преосвященний владика Степан Сус наголосив, що кожен із нас покликаний бути подібним до апостолів Петра і Павла, любити Христову Церкву та дбати про неї.

По завершенні Літургії настоятель гарнізонного храму о. Тарас Михальчук подякував преосвященному владиці Степану за постійну молитву та підтримку як храму, так і всієї капеланської спільноти.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next