АКТУАЛЬНО

Владика Степан Сус здійснить душпастирський візит до українців Словаччини та Австрії

Середа, 01 липня 2020, 09:34
З благословення Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус з 2 по 8 липня здійснить душпастирський візит до українців греко-католиків Словаччини та Австрії.

Зокрема, у суботу, 4 липня, владика Степан відвідає громаду для вірних УГКЦ у Братиславі і о 17.00 служитиме Архиєрейську Божественну Літургію у церкві Святої Розалії (за адресою: Kaplnka Svätej Rozálie, ul. Rozálska, 841 03 Lamač, Bratislava).

Крім того, голова ПМВ проведе зустрічі з Апостольським нунцієм у Словаччині архиєпископом Джакомо Гвідо Отонелло, єпископом Братиславської єпархії ГКЦ у Словаччині Петером Руснаком і послом України в Словацькій Республіці Юрієм Мушкою.

5 липня о 9:30 владика Степан відслужить Архиєрейську Божественну Літургію в парафії Святої Варвари у Відні (за адресою: Postgasse 8, 1010 Wien), а о 12:00 – у храмі Пресвятої родини (за адресою: Familienpl. 8, 1160 Wien).

6 липня о 18:00 єпископ очолить молитву в храмі Святого Марка у Зальцбурзі і зустрінеться з місцевою громадою УГКЦ.

Також від час візиту до Австрії заплановані зустрічі владики Степана з архиєпископом Відня кардиналом Кристофом Шенборном і послом України в Австрії Олександром Щербою.

pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Правильна назва свята Воздвиження чесного Хреста Господнього є «Всемірне (тобто всесвітнє) воздвиження чесного Хреста». Про це свідчить...

МЕДІА
Prev Next