АКТУАЛЬНО

Владика Тарас Сеньків поблагословив засідання депутатів новообраної Стрийської міської ради

П'ятниця, 20 листопада 2020, 12:29
19 листопада 2020 року Стрийський єпарх Тарас Сеньків поблагословив перше засідання депутатів Стрийської міської ради, обраної на місцевих виборах 25 жовтня цього року. Сесія, яка відбувалася у Міському будинку культури, розпочалася виконанням Державного гімну України та спільною молитвою до Святого Духа.

Після цього до новообраного голови Стрийської ОТГ п. Олега Канівця та депутатів Стрийської міської ради зі словами духовної настанови звернувся владика Тарас, наголосивши, що часи, у яких присутні розпочинають служіння громаді, є далеко непрості. Саме тому серед багатьох завдань, які доведеться вирішувати: господарських, культурних, суспільних - єпископ звернув увагу на два великі завдання, які є фундаментальними для нормального існування громадянського демократичного суспільства.

Перше – це повернути народові довіру до влади: «Ми сьогодні маємо величезну кризу довіри до влади будь-якого рівня. І навіть у цих виборах, які відбулися, кількість людей, що взяли участь у голосуванні, показує, наскільки сьогодні демократичний інститут влади не є в пошані в народу. Тому бажаю Вам, щоб своїм служінням народові ви повернули його довіру до влади, яку саме цей народ обирає, через чесність, справедливість і однакове ставлення до  всіх. Саме у цьому для вас є шанс бути успішними».

Другим важливим елементом, на думку єпископа, є те, що участь у будівництві суспільного добра є обов’язком не тільки тих, кого народ вибрав до влади: «Сьогодні є великий дефіцит відповідальності. Люди часто замикаються в собі, дбаючи тільки про своє, навіть на шкоду іншим.  Бажаю вам, щоб ви знайшли таку модель співпраці, щоб у будівництві суспільного добра брали участь усі, щоб не було байдужих, щоб кожен жив для усіх, а всі жили для кожного», – наголосив владика Тарас.

На завершення єпископ поблагословив присутніх, побажавши їм у своєму служінні громаді за прикладом царя Соломона, просити в Бога мудрості, а також дару Святого Духа, щоб мудро провадити народ та своїм служінням сповнити Божу волю так, як Він цього очікує.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://stryiugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next