АКТУАЛЬНО

Владика Теодор (Мартинюк) очолив Хресний хід у Бережанах

Понеділок, 05 березня 2018, 10:20
Хресний хід вулицями міста Бережани очолив владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський. У молитві, яка традиційно проводиться у Великий піст, узяли участь священики Бережанського деканату на чолі з о. Михайлом Бугаєм, настоятель храму Пресвятої Трійці м. Бережани о. Іван Хрептак, представники влади, працівники медицини, культури, силових структур, діти та молодь.

Молитовний похід пройшов центральними вулицями та завершився на площі біля церкви Пресвятої Трійці. Учасники почергово несли хрест та слухали духовні розважання з релігійними піснями у виконанні семінаристів.

Молитовне дійство мало покаянний характер та, незважаючи на мороз, зібрало велику кількість вірних різних конфесій. Діти, молодь та дорослі люди розважали над Хресною дорогою Господа нашого Ісуса Христа: читали уривки страсних Євангелій, віршовані розважання, виконували страсні пісні.

Цього дня архиєрей служив Божественну Літургію в храмі Пресвятої Трійці. Єпископ Теодор у пастирському слові зробив акцент на значенні Хреста Господнього в житті християнина, підкреслив, що без хреста годі сподіватися на спасіння.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.tze.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next