АКТУАЛЬНО

Владика Теодор (Мартинюк) очолив Літургію в соборі Святої Софії в Римі

Середа, 07 листопада 2018, 10:07
Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Теодор (Мартинюк) у неділю, 4 листопада, очолив Божественну Літургію в прокатедральному соборі Святої Софії у Римі.

Разом із владикою Теодором Літургію служили Андрій Солецький, керівник Секретаріату Глави УГКЦ у Римі та віце-ректор собору Святої Софії, о. Андрій Пеленський та диякон Микола Ситник.

Під час проповіді, роздумуючи над Євангелієм від Луки про зцілення біснуватого чоловіка, владика наголосив, що Бог ніколи не перестає любити людину, навіть у періоди гріхопадіння.

«Наші гріхи іноді спричинюють у нас неправдивий образ милосердного Бога-Отця. Це вони стають причиною того, що наш розум сприймає Його не як люблячого. Зустрівшись із біснуватим чоловіком, який звернувся до Нього з претензіями, Бог дарує йому радість та щастя. Хотілося б побажати кожному із нас, щоб ми перетнулися з Господом та доторкнулися до Його великого милосердя», - сказав владика.

https://ru-ru.facebook.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next