АКТУАЛЬНО

Владика Василь (Івасюк) освятив дитячий садочок у селі Поляниця

Вівторок, 03 жовтня 2017, 13:39
1 жовтня владика Василь (Івасюк), Єпарх Коломийський, здійснив пастирський візит до церкви Входу в храм Пресвятої Богородиці, що в с. Поляниця.

Його урочисто зустрів парох о. Богдан Скірчук, декан Яремчанський, з численною кількістю вірних. Владика Василь очолив Божественну Літургію, а по її завершенні разом з усіма присутніми на Богослужінні взяв участь в урочистому відкритті й посвяченні нового дитячого садочка «Ластівочка». Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та батьків.

Розділити радість із мешканцями громади та привітати їх з такої нагоди завітали: міський голова м. Яремче Василь Онутчак та народний депутат України Олександр Шевченко. До присутніх також звернулися: владика Василь (Івасюк), сільський голова Микола Поляк й завідувач садочка Тетяна Молдавчук.

Одягнені в гуцульські однострої діти потішили присутніх коротким віршованим вітаннями та піснею, після чого поважні гості разом із архиєреєм перерізали стрічку перед входом до нового садочку. Першими ввійшли діти, а відтак владика спільно з присутніми та духовенством помолився й освятив приміщення.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.diocese.ko.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next