АКТУАЛЬНО

Владика Василій Івасюк закликає допомогти поcтраждалим від повені

Понеділок, 29 червня 2020, 10:51
26 червня у Коломийській єпархії відбулася зустріч деканів з економічною радою. Присутні говорили про те, як допомогти людям, які постраждали від наслідків повені в Карпатах.

Зараз людям насамперед потрібні продукти харчування, питна вода і житло, яке забрала повінь або зруйнувала його такою мірою, що воно вже не підлягає ремонту. Не менш потрібні одяг і медикаменти. Обговорювали також, як  належно зібрати дітей на навчання, а до вересня-жовтня підготувати житло на холодний період.

Коломийська єпархія разом із благодійною організацією «Карітас» та представниками Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вже почали роздавати матеріальну допомогу і морально підтримувати постраждалих.

У зв’язку зі стихійним лихом Коломийський єпископ видав Звернення до священників та всіх людей доброї волі. Владика Василій закликає 5 липня 2020 року, на свято Матері Божої Неустанної Помочі і Всіх святих українського народу, провести низку заходів. Зокрема, у церквах розпочати молитву за подолання наслідків повені до покровителів єпархії; організувати збір продуктів харчування, питної води і ліків; підготувати і провести збір пожертв у парафіях єпархії. Деканів єпископ зобов’язав «приймати всі види допомоги, вести детальний облік у письмовій формі та звітувати перед управлінням єпархії про стан виконання збору пожертв; кошти і матеріальну допомогу подати до управління єпархії для подальшого і якнайшвидшого розподілу між постраждалими; подати списки найбільш потребуючих людей, а також парафій».

Завершив своє звернення владика словами: «З надією на ваші відкриті серця до потерпілих у час повені в Карпатах 2020 року».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next