АКТУАЛЬНО

Владика Василій Тучапець відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир у Харкові

П'ятниця, 03 квітня 2020, 09:32
2 квітня, у день пам’яті святого папи Івана Павла ІІ, екзарх Харківський Владика Василій відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир сестер Згромадження святого Йосифа в Харкові.

”Цього дня ми згадуємо 15-ту річницю відходу до вічності світлої пам’яті папи Івана Павла ІІ, якого проголошено святим і на честь якого посвячена ця каплиця, – звернувся архиєрей з вітальним словом до сестер монахинь. – Ми споминаємо святого, молимося до нього, просимо заступництва, зокрема для сестер, які тут трудяться”.

Владика Василій також пригадав, що шість років тому, саме 2 квітня 2014 року, Апостольська Столиця проголосила про створення Харківського екзархату УГКЦ. “Ми вбачаємо в цьому заступництво і особливу молитву святого Івана Павла, тож просимо в нього сьогодні ласк для священників, монахів, монахинь, вірних, добродії та жертводавців нашого екзархату, щоб він благословив нас вірно служити Христові”, – додав екзарх Харківський.

Варто зазначити, що сестри Згромадження святого Йосифа служать у Харкові з 2005 року. Свято-Івано-Павлівський монастир освячений 29 січня 2016 року Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом та екзархом Харківським Василієм.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next