АКТУАЛЬНО

Владика Венедикт (Алексійчук) очолив Літургію Напередосвячених Дарів у колегії «Руссікум»

Четвер, 27 березня 2014, 11:53
Увечері 26 березня владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівський, очолив Літургію Напередосвячених дарів у храмі Святого Антонія при колегії «Руссікум» у Римі.

З ним співслужили: архимандрит Сергій (Гаєк), Апостольський адміністратор Білоруської ГКЦ, ієромонах Йона, насельник Свято-Успенської Унівської лаври, та диякон Андрій Солецький.  Після Літургії о. Антоній Лозюк (ТІ), ректор колегії, подякував архиєрею та всім присутнім  за спільну молитву.

Додамо, що в колегії навчаються та проживають студенти-священики УГКЦ, Мукачівської греко-католицької єпархії  та інших Церков Східного обряду. Колегію створив у 1929 р. Папа Пій XI для виховання священиків, які мали служити на території Радянського Союзу. Однак ця євангелізаційна місія для багатьох священиків перетворилася на трагедію: молоді священики були заслані до ГУЛАГу та на Соловки. Сьогодні в колегії проживають священики, які навчаються в Папському східному інституті та інших папських університетах Рима.

Повідомив д-н Андрій Солецький

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Глави УГКЦ з нагоди 325-ліття відновлення єдності Перемишльської єпархії з Римським Апостольським престолом17 квітня

Церква відзначає річниці, щоб подякувати Богові за видимі докази Його присутності, щоб зробити іспит сумління і просити прощення за гріхи та...

МЕДІА
Prev Next