АКТУАЛЬНО

Владика Венедикт на Синоді Єпископів УГКЦ: «Якщо не буде живої єпархії, то не буде живої парафії»

Вівторок, 01 вересня 2015, 10:52
За час реалізації стратегії розвитку УГКЦ у Львівській архиєпархії ми зрозуміли, що якщо не буде живої єпархії, то не буде живої парафії. Тож ми докладали зусиль, щоб її оживити. А саме, ми прагнули оживити діяльність Інституту священичої формації, змінити нашу єпархіальну структуру для того, щоб вона стала гнучкою щодо теперішніх викликів, активніше працювала з мирянами.

Про це сказав владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, доповідаючи на Синоді Єпископів УГКЦ в Івано-Франківську 1 вересня про стан реалізації Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом».

На переконання єпископа, у будь-якій ситуації можна оживлювати парафію. «Ми завжди звинувачуємо когось чи щось, але варто запитати себе: що я роблю для оживлення своєї громади? Не варто дивитися на священика чи єпископа, а слід дивитися на себе», – підсумував він.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next