АКТУАЛЬНО

Владика Венедикт очолив нічні чування в Уневі

Понеділок, 19 травня 2014, 13:09
XXI Міжнародна молодіжна піша проща «Львів-Унів», яка тривала з 16 травня, продовжилася в Лаврі нічними чуваннями, що їх очолив владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії.

Після Вечірні учасники пішого ходу, а також ті, хто долучився звечора до загальної прощі, молилися Утреню, яку супроводжував монаший хор Свято-Успенської Унівської лаври.

Звертаючись до учасників прощі, владика Венедикт зосередив увагу на словах тропаря, якими ми молимося у воскресний час: «...і нам дарував життя вічне». Він звернув увагу: «Біда, що ми не віримо в те, що молимося, а живемо проблемами, труднощами, скорботами, начебто вони є метою нашого життя – і це не нормальний стан». На переконання владики, «коли ми присвячуємо час Богові, молимося, живемо Святими Таїнствами - відчуваємо присмак життя вічного».

Рівно ж проповідник наголосив на важливості нашого бажання Небесного Царства: «Річ не в тому, чи ми почуваємося гідними чи не гідними Царства Божого, чи ми великі грішники чи праведники, а в тому, що це нам даровано, дано просто так. Царство Боже стане нашим, якщо зробимо небагато – захочемо цього», – підсумував єпископ.

Далі учасники прощі вирушили молитовною ходою зі свічками на Чернечу гору, де помолилися Панахиду.

фоторепортаж

Іванна Рижан

ПУБЛІКАЦІЇ

Дрогобицькі мученики: о. Северин Бараник, о. Яким Сеньківський та о. Володимир Байрак22 червня

27 червня згадуємо 28 новомучеників нашої УГКЦ, яких було проголошено блаженними папою Іваном Павлом ІІ під час його візиту в Україну у 2001...

МЕДІА
Prev Next