АКТУАЛЬНО

Владика Венедикт просить не бути байдужими у справі захисту життя людини від зачаття до природної смерті

Четвер, 22 жовтня 2015, 11:33
Цього року робоча група з питань змін до Конституції України намагалася видалити з Конституції визначення сім'ї як союзу чоловіка і жінки, що є прямим намаганням перекреслити християнські сімейні цінності. Не маємо права мовчати і залишатися байдужими в час, коли ворожі сили хочуть перетворити нашу країну на духовну і культурну руїну. Закликає владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ,у Зверненні щодо внесення змін до Конституції України, які суперечать християнським цінностям.

«Закликаю вас засвідчити свою позицію і підтримати Вимогу до Президента України та інших органів державної влади щодо неприпустимості видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, неприпустимості появи в Конституції України нового визначення «сексуальна орієнтація», а також щодо захисту життя людини від зачаття до природної смерті», - закликає владика Венедикт.

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next