АКТУАЛЬНО

Владика Венедикт просить не бути байдужими у справі захисту життя людини від зачаття до природної смерті

Четвер, 22 жовтня 2015, 11:33
Цього року робоча група з питань змін до Конституції України намагалася видалити з Конституції визначення сім'ї як союзу чоловіка і жінки, що є прямим намаганням перекреслити християнські сімейні цінності. Не маємо права мовчати і залишатися байдужими в час, коли ворожі сили хочуть перетворити нашу країну на духовну і культурну руїну. Закликає владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ,у Зверненні щодо внесення змін до Конституції України, які суперечать християнським цінностям.

«Закликаю вас засвідчити свою позицію і підтримати Вимогу до Президента України та інших органів державної влади щодо неприпустимості видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, неприпустимості появи в Конституції України нового визначення «сексуальна орієнтація», а також щодо захисту життя людини від зачаття до природної смерті», - закликає владика Венедикт.

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next