АКТУАЛЬНО

Владика Венедикт провів онлайн-конференцію зі священниками Чиказької єпархії

П'ятниця, 01 травня 2020, 11:40
29 квітня під проводом владики Венедикта Алексійчука, єпарха Чиказького, відбулася онлайн-конференція священників Чиказької єпархії.

Слід зазначити, що це вже друга така зустріч цього року і її метою було обговорення різних питань щодо парафіяльного життя, єпархіального та священничого служіння. Під час конференції священники з південно-західного деканату ділилися досвідом свого служіння. Такі свідчення допомогли краще пізнати один одного і створюють атмосферу великої дружньої сім'ї. 

Особливу увагу було приділено стратегії розвитку єпархії, у рамках якої відбулася презентація україномовної версії нового єпархіального сайту - www.chicagougcc.org, згодом буде представлена англомовна версія сайту.

На зустрічі єпархіальну кампанію "Разом плекаймо нашу віру" представила п. Марія Кокор. Більш детальну інформацію про Кампанію Ви можете знайти за цим посиланням - https://www.esn-cc.com/home/ua

На завершення обговорили різні душпастирські питання.

Повідомив о. Роман Бобесюк


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у Світлий понеділок – день престольного празника Патріаршого собору05 травня

Хочемо сьогодні в молитві з вдячністю згадати всіх тих, які долучалися, долучаються і ще долучаться до завершення будівництва нашого...

МЕДІА
Prev Next