АКТУАЛЬНО

Владика Володимир (Ґруца) відвідав колегіум «Канізіанум» в Інсбруку

Понеділок, 05 лютого 2018, 13:10
2 лютого 2018 року, у день Стрітення Господа нашого Ісуса Христа за григоріанським календарем, Літургію в українській греко-католицькій каплиці Святих Володимира і Ольги колегіуму «Канізіанум» у Інсбруку, Австрії, очолив владика Володимир (Ґруца), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, який свого часу також здійснював свої докторські студії в Тіролі.

Із владикою співслужив отець Роман Птасюк, священик Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, докторант богословського факультету Інсбруцького університету. Співом Літургію супроводжували українські студенти-богослови, які також студіюють в Інсбруку. Участь у молитві взяла також найстарша парафіянка інсбруцької парафії, пані Марта.

Після читання Євангелія владика звернувся до присутніх із проповіддю. У своєму слові єпископ описав Стрітення як свято зустрічі, зокрема і зустрічі поколінь. Проповідник порівняв зустріч Симеона з Ісусом із стосунками між старшим і молодшим поколіннями в сучасному світі. Також він застановився над тим, що кожен, незалежно від віку, є членом Церкви, а тому має брати в її житті однаково активну участь. Владика побажав присутнім проводити більше часу з Богом, адже таке проведення часу – інвестиція у вічність.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next