АКТУАЛЬНО

Владика Володимир (Груца) відвідав третю благодійну літню школу англійської мови в Заздрості

Вівторок, 18 липня 2017, 16:54
18 липня 2017 року владика Володимир (Груца), Єпископ-помічник Львівський УГКЦ, відвідав третю благодійну літню школу англійської мови в Заздрості. Кир Володимира урочисто вітали семінаристи Київської Трьохсвятительської вищої духовної семінарії. Відтак, разом з учасниками школи єпископ молився вервицю англійською мовою та уділив архиєрейське благословення усім присутнім.

Звертаючись до учасників школи, владика Володимир зазначив: «Ви перебуваєте в місці, де прийшов на світ патріарх Йосиф (Сліпий). Віра і наука були для нього основами життя. Старайтеся, щоб і для вас вони стали фундаментом. Їдучи до вас, пригадались мені слова: "Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина". Тут ви маєте неповторну нагоду поглибити знання з англійської мови. Бажаю вам, отже, щоби ви не лише говорили нею, але й думали, мріяли, а навіть мовчали». У ході візиту він зустрівся з директором школи Іриною Іванкович та оглянув нову музейну експозицію, присвячену життєвому шляху патріарха Йосифа.

Нагадаємо, що проект відбувається під патронатом Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» (США). Навчання ведуть викладачі зі США, Бельгії та Австрії. Школа триватиме до 5 серпня.

Прес-служба Релігійного товариства «Свята Софія» (США)

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next