АКТУАЛЬНО

Владика Володимир Груца взяв участь у ХІІІ фестивалі редемптористської молоді

Середа, 31 липня 2019, 09:21
Протягом 25-28 липня 2019 року на подвір’ї храму Матері Божої Неустанної Помочі і монастиря отців редемптористів у Тернополі молодь з України зібралася на ХІІІ Всеукраїнський фестиваль редемптористської молоді під гаслом «Воплочений у твоїй історії».

У рамках фестивалю у суботу, 27 липня 2019 року, Архиєрейську Божественну Літургію для молоді очолив єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца.

Такий фестиваль започаткували у 1994 році, двадцять п’ять років тому. Відтоді він повторюється кожних два-три роки. У Тернополі фестиваль проходив у 1998, 1999, 2000, 2003, 2005, 2007 та 2009 роках. Місто, яке прийматиме молодь, вибирають через жеребкування. Фестиваль уже проходив у Львові, Новояворівську, Івано-Франківську. Молоді люди, які приїжджають з інших міст чи сіл, мають можливість замешкати у родинах, котрі попередньо для цього зголошуються. Програма фестивалю є як духовного, так і культурного характеру. Наступний фестиваль відбуватиметься у м. Новояворівськ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Дуже небезпечно говорити про необхідність закінчити війну, нехтуючи правдою і справедливістю»21 листопада

У мирному процесі Церква справді може зіграти важливу роль. Якою має бути формула досягнення миру, чи можливо подолати ненависть і як це...

МЕДІА
Prev Next