АКТУАЛЬНО

Владика Володимир (Ґруца) завітав до студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького

Четвер, 08 березня 2018, 12:04
6 березня 2018 року відбулося живе спілкування студентів із владикою Володимиром (Ґруцою), Єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ. Академічна спільнота ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького мала можливість отримати відповідь на будь-яке запитання.

Також на зустрічі був представлений душпастир університету – капелан Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії о.Роман Довгань.

Говорили на зустрічі про дружбу з Богом і закоханість, про сповідь як терапію, про сором і страх перед сповіддю як інструменти сатани, про відокремлення держави від Церкви, чому студентів мало в храмах і як знайти підхід до молоді в цій ситуації. Студенти виокремили декілька влучних тез владики Володимира, які, на їхню думку,  обов’язково стануть у пригоді кожному: обійми – розмір універсальний і всім підходить; бути людиною ми вчимося до кінця життя; перше право студента чи учня – всього не знати, але привілей – навчатися; право людини робити помилки, але привілей – виправити їх; коли щось болить, то «може перейде», але рана захована  гниє поки її не вилікують.

Організатори зустрічі заохочують студентів і надалі не пропускати можливості збагачуватися духовно разом із капеланами та душпастирями в університетах, гуртожитках і храмах.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав привітав Блаженнішого Епіфанія18 грудня

У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш...

МЕДІА
Prev Next