АКТУАЛЬНО

Владика Володимир (Ґруца) зустрівся із майбутніми учасниками четвертої благодійної літньої школи англійської мови у Заздрості

Четвер, 08 березня 2018, 11:23
7 березня владика Володимир (Ґруца), Єпископ-помічник Львівський, зустрівся з майбутніми учасниками четвертої благодійної літньої школи англійської мови, яка з 16 липня до 4 серпня відбуватиметься на базі Музейно-меморіального комплексу «Рідна хата» імені патріарха Йосифа Сліпого в с. Заздрість на Тернопільщині.

Цього дня в приміщенні Тернопільської обласної бібліотеки для дітей та молоді юнаки та дівчата проходили попереднє тестування для поділу на рівні, яке складалося із письмової (граматика та розуміння друкованого тексту) та усної (розмовна мова) частин. Тестування провела директор школи Ірина Іванкович. Разом із молоддю владика Володимир помолився за щасливий перебіг тестування. Він також зазначив, що неодноразово відвідував благодійну літню школу в родинному обійсті патріарха Йосифа, яка є, на його думку, дуже доброю ініціативою.

Четвертий рік поспіль на батьківщині Йосифа Сліпого в с. Заздрість Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А) виконує духовний заповіт свого великого засновника – «Полюбіть науку!» У липні 2015 року Товариство ініціювало проведення благодійної літньої школи англійської мови для дітей переселенців з зони АТО, дітей військовослужбовців, які перебувають на передовій, дітей загиблих вояків, семінаристів вищих духовних семінарій УГКЦ, особливо з місійних теренів (Схід та Південь).

З року в рік школа має щораз більший попит, адже впродовж трьох тижнів її учасники мають неповторну нагоду покращити знання англійської, поглибити свою духовність, зустріти нових друзів і віднайти радість у житті. Понадто, 2017 року на базі школи було створено Школу англомовних християнських аніматорів (ШАХА), де випускники вищого та найвищого рівнів проходять відповідні майстер-класи підготовки до проведення англомовних молодіжних християнських таборів.

Цьогоріч четверта благодійна літня школа стане тимчасовою домівкою для 30 юнаків та дівчат з різних регіонів України, які проведуть три тижні на батьківщині патріарха Йосифа завдяки жертовності ТСС A та підтримці української діаспори США.

Прес-служба Товариства «Свята Софія» США


ПУБЛІКАЦІЇ

УГКЦ в Естонії та Фінляндії: Церква як серце України08 квітня

Українська Греко-Католицька Церква Матері Божої Троєручиці розташована у стародавній частині Таллінна у середньовічній будівлі....

МЕДІА
Prev Next