АКТУАЛЬНО

Владика Ярослав Приріз провів зустріч зі студентськими капеланами та керівництвом навчальних закладів Дрогобича

Четвер, 26 листопада 2020, 11:35
24 листопада владика Ярослав, єпарх Самбірсько-Дрогобицький, провів зустріч зі студентськими капеланами та керівництвом навчальних закладів Дрогобича: Дрогобицького державного університету імені Івана Франка, коледжів Дрогобича (Музичного, Нафти і газу, Механіко-технологічного), професійно-технологічного училища №19 та педагогічного ліцею.

У своєму слові владика презентував святоотцівську візію вдосконалення людини та її покликання у житті, поділився особистим досвідом педагогічно-душпастирського служіння та вказав на сучасні виклики і завдання. Присутні презентували добрі результати діяльності капеланів та висловили подяку єпископові за підтримку і увагу.

Владика Ярослав подякував за тісну співпрацю усім керівникам навчальних закладів та їхнім капеланам. Голова Патріаршого центру академічного душпастирства УГКЦ о. Петро Верхоляк вручив подячні грамоти ректору педуніверситету, директорам коледжів, училища, педагогічного ліцею та капеланам: о. Олегу Кекошу. о.Євгену Макогону, о. Андрію Кобільнику, о. Олегу Турківу та о. Денису Богатку.

Керівник Центру академічного душпастирства СДЄ о. Олег Кекош разом із капеланами та молодіжними лідерами опрацювали стратегію академічного душпастирства в умовах карантину, поставили конкретні цілі і завдання до послідовного їх втілення в середовищі кожного навчального закладу.

Центр академічного капеланства


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next