АКТУАЛЬНО

Владика Йосафат (Мощич) відвідав Катехитичну школу Воскресіння

Понеділок, 20 квітня 2015, 14:25
У катехитичному центрі при архикатедральному соборі Воскресіння Христового УГКЦ в м. Івано-Франківську протягом чотирьох років діє катехитична школа «Воскресіння».

У ній виконують своє служіння четверо катехитів: Йосафата-Любов Федьків, Анна Авдієвська, бр. Ігор Клюба, о. Роман Влашин (директор). Діти щонеділі займаються у чотирьох вікових групах (дошкільнята і першокласники; 2-класники, 3-4-5-й класи, 6-7-8-й класи). Окремо навчається група молоді та дві групи дорослих. Школа відчиняє свої двері щонеділі. О 12-й годині збирає всіх дітей Божих на Святу Літургію, яку своїм співом прикрашає дитячий хор під керівництвом п. Наталії. Вівтарну дружину очолює семінарист бр. Віталій Петрів.

Діти кожної неділі не тільки разом моляться та навчаються правд віри, але  й відпочивають, організовуючи різноманітні заходи та тематичні вечори. Останнім з таких був вечір присвячений  постаті великого Митрополита Андрея Шептицького з нагоди 150-ліття з дня його народження.

19 квітня у стінах катехитичної школи відбулося велике свято, яке одні називали храмовим, інші днем ангела школи. У Томину неділю до катехитичної школи з пастирським візитом та благословенням завітав владика Йосафат (Мощич), Єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії.

У проповіді владика заохотив усіх плекати віру у своїх серцях, бути віруючими людьми і добрими християнами.

На завершення Літургії єпископ освятив хоругву, яка відтепер презентуватиме катехитичну школу на всіх прощах та масових заходах, а опісля окропив свяченою водою чисельно присутніх вірних. Діти подарували віршовані рядки про навчання Божої науки, пісню про життя Митрополита Андрея та солодкий витвір мистецтва у вигляді торта із пасхальними символами. Владика також обдарував усіх пам‘ятними образками, календарями та пастирським благословенням.

о. Роман Влашин

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next