АКТУАЛЬНО

Владика Йосиф Мілян привітав єпископа Богдана Дзюраха з 15-літтям архиєрейської хіротонії

Вівторок, 16 лютого 2021, 11:51
15 лютого 2020 року владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, відзначає 15-ту річницю з дня прийняття архиєрейської хіротонії. З цієї нагоди його привітав владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії.

У вітальному листі, зокрема, читаємо: «Преосвященний Владико Богдане! Разом із Вами сьогодні весь клир Київської архиєпархії дякує Богу за ласку Вашого священства, увінчаного архиєрейством. Саме цього дня, 15 лютого 2006 року, у свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, відбулася Ваша єпископська хіротонія. Своїм мотто ви тоді обрали слова «ЯКО БЛАГЬ ЄСИ». Цим самим Ви дали свідчення, що лише в Господа можемо знайти повноту утвердження в радості та щасті».

«У день, коли вдивляємося у віру Пресвятої Родини, коли подивляємо жертву Йосифа та Марії в Єрусалимському храмі, коли разом з праведним Симеоном промовляємо слова до Господа: «Бо побачили очі мої спасіння Твоє», славимо Бога за Вашу віру та довіру. Сьогодні дякуємо Вам, Владико, за Вашу любов до Бога та Його Церкви. Дякуємо за Вашу жертву архиєрейського служіння, зокрема на теренах Київської архиєпархії», - додав протосинкел Київської архиєпархії.

«Запевняємо Вас у наших молитвах за Ваше архиєрейство. Прийміть дар нашої молитви з Києва та Київщини, із Житомирщини та Вінниччини, Черкащини та Чернігівщини. Враз з усіма нашими семінаристами, монахами та монахинями, дияконами та священниками, разом з усіма вірними, які проживають на теренах Центрально-Східної України, возносимо до Господа молитви та многоліття! «Іс полла еті, Деспота!», - наголосив владика Йосиф Мілян.

Пресслужба Київської архиєпархії

 

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: хто такий Святий Дух?27 лютого

У 41-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над восьмим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next