Владика Йосиф Мілян у Борисполі очолив празничні святкування
АКТУАЛЬНО

Владика Йосиф (Мілян) у Борисполі очолив празничні святкування

Понеділок, 30 липня 2018, 11:49
28 липня 2018 року владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, із душпастирським візитом відвідав громаду УГКЦ у Борисполі.

Цього дня у храмі Святих Володимира та Ольги УГКЦ у Борисполі владика Йосиф очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Разом з єпископом співслужили священики з Вишгородського та Київського протопресвітерств.

У своєму слові архиєрей привітав усіх присутніх із парафіяльним святом та побажав усім добре використовувати кожну нагоду, щоб бути кращими людьми, парафіянами та кращими християнами.

По завершенні Літургії парох громади УГКЦ у Борисполі протоієрей Ігор Шабан подякував єпископу за візит до парафії та спільну молитву.

Опісля всі присутні вирушили до пам’ятника рівноапостольному князю Володимиру, де відбувся урочистий подячний молебень з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

Прес-служба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

«Знак воскресіння Церкви, символ єдності українського народу…» — думки будівничих про Патріарший собор УГКЦ в Києві17 серпня

Цими днями в Українській Греко-Католицькій Церкві святкують п'ятиріччя освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового....

МЕДІА
Prev Next