АКТУАЛЬНО

Владика Йосиф Мілян у Тарту представив нового священика для українців Естонії

Понеділок, 18 березня 2019, 11:14
Голова Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ владика Йосиф Мілян під час душпастирського візиту до Естонії відслужив Службу Божу в місті Тарту і представив нового священика для українців греко-католиків Естонії о. Романа Кіха.

«Встань і йди. Дуже важливо для нас щоразу, коли дотикає нас негатив, коли не даємо ради в боротьбі з гріхом і він нас поборює, – не залишатися у тому стані, встати і  повірити в Боже милосердя, у Божу Церкву, у молитву, у добрі діла, які Господь збирає у свою скарбонку і роздає розслабленим – тим, хто втратив силу, надію і, врешті-решт, віру, - зазначив голова ПМВ під час проповіді у першу неділю Великого посту. - Дай Боже, щоб Господь через нашу великодушність і любов до Бога дарував нам здоров’я, щоб ми ніколи не перебували в стані гріха, а використовували всіляку нагоду (і цей Великий піст як підготовку до пасхальної радості), щоб завжди вставати, ходити і славити ім’я Господа».

Також єпископ подякував за служіння о. Олегу Поп’юку, який протягом багатьох років надавав душпастирську опіку вірним УГКЦ в Естонії, час від часу доїжджаючи і до українців у Фінляндії.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next